Oliwia Godlewska - Fashion

oliwia frontrow blog3

Sposoby na dress code

Dress code. Brzmi poważnie. Wiadomo - szereg zasad, które związane są z wizerunkiem w pracy. Wiele z was zapewne męczy taki sztywny styl. To, jak wysoki ma on stopień zależy oczywiście od wykonywanego zawodu, czy też firmy i jej wymagań. 

Dress code można jednak oswoić. Jest na to kilka sposobów (o ile oczywiście okoliczności nam na to pozwalają). Możemy na przykład sztywną koszulę zamienić na miękką bluzkę, klasyczne czółenka na bardziej zwariowane, możemy znaleźć ciekawy wyróżnik w postaci oryginalnej biżuterii, albo - i to wam dziś pokażę - zainwestować w piękną, oryginalną, skórzaną włoską torebkę prosto z kolorowej Sycylii. 

Oto sześć sposobów na to, jak złagodzić dress code. W roli głównej występują tu torebki luksusowej marki Jadise, której dystrybutorem w Polsce (jedynym!) jest BORSA ITALIANA POLSKA. To sklep, który ma konto na Instagramie. Obsługa klienta jest na najwyższym poziomie, a poza tym - przesympatyczna. Juz w lutym rusza przedsprzedaż tych prawdziwych dzieł sztuki i - uwaga - będą to pojedyncze egzemplarze!

dress code

Garnitur -SOVL

Buty -Carinii

dress codejpeg2

Garnitur - Zara

Buty -Carinii

dress codejpeg3

Sukienka -Taranko

Buty - Baldaccini 

dress codejpeg4

Sukienka - Cocoon

Buty - Baldaccini

dress codejpeg5

Garnitur - Zara

Buty - Baldaccini 

dress codejpeg6

Garnitur - TOVA

Buty - Baldaccini

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież