Oliwia Godlewska - Fashion

oliwia frontrow blog3

Co z tym brzuszkiem?

Ostatnio piszą do mnie Panowie. Bardzo to miłe, postanowiłam więc pomóc w jednej, powtarzającej się kwestii – jak ukryć brzuch? Jakie kroje dobrać, by optycznie dodać sylwetce smukłości?

Z całą pewnością doskonale sprawdzą się tu marynarki zapinane na jeden lub dwa guziki. Elementem, który nie jest niestety popularny, a może optycznie wyszczuplić, jest także kamizelka. Doda szyku, nie tylko w formalnym zestawieniu garniturowym. Sprawdzą się także koszule w pionowe paski oraz spodnie z wysokim stanem, częściowo wchodzące na brzuch. Odzież wierzchnia – kurtki czy płaszcze, powinna sięgać co najmniej do połowy pośladków.

brzuchjpg2

brzuchjpg5

brzuchjpg6

Wydatny brzuszek często optycznie skraca nogi. Co zrobić, by je wydłużyć? Tutaj ponownie pomogą spodnie z wyższym stanem i delikatniejsze paski do spodni.

Czego powinni zdecydowanie unikać panowie posiadający nieco większy brzuch?

Przede wszystkim bardzo obszernych ubrań, grubych fakturowo materiałów, grubych, pełnych splotów dzianin, spodni biodrówek. Niekorzystnie zaprezentują się krótkie marynarki, a także kurtki, swetry, marynarki z kieszeniami na wysokości brzucha. Optycznie w ten sposób bowiem dodaje się objętości. Tego typu sylwetki powinny unikać także kurtek ze ściągaczami i tych puchowych.

brzuch

brzuchjpg3

Krótkie nogi natomiast jeszcze bardziej optycznie ulegną skróceniu jeśli założycie spodnie z mankietami, spodnie z szerokimi nogawkami, a dodatkiem będzie szeroki pasek w kontrastowym kolorze. Niscy mężczyźni powinni również opierać swoje stylizacje na monochromatycznych zestawieniach. Taki trick optycznie wydłuża sylwetkę.

brzuchjpg4

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież