Oliwia Godlewska - Beauty

beauty godlewska

  • Start
  • Mesotherm - zabiegi na włosy

Mesotherm - zabiegi na włosy

Wiecie czym jest trychologia? To dziedzina medycyny zajmująca się diagnozowaniem i leczeniem dolegliwości związanych z ludzkimi włosami i skórą głowy. Problem siwienia czy wypadania włosów dotyczy każdego. 

W toruńskim Feminarium Beauty Clinic możecie skorzystać z nowoczesnego sprzętu marki Biotec Italia, mianowicie Mesotherm, która umożliwia dotarcie do głębokich warstw skóry głowy, regulując procesy zachodzące w obrębie mieszków włosowych, w celu zarówno profilaktyki, jak i terapii skóry głowy. 

wosy

Jedną z najbardziej zaawansowanych technologii w dziedzinie trychologii jest połączenie radiofrekwencji mikroigłowej z elektroporacją, co skutkuje stymulacją mieszków włosowych i przyśpieszeniem procesów metabolicznych w ich obrębie. Fala radiowa emitowana podczas zabiegu reguluje również pracę gruczołów łojowych i redukuje bakterie beztlenowe. W czasie elektroporacji dodatkowo wprowadzamy aktywny preparat adresowany do konkretnych problemów w obrębie mieszków włosowych.

Kolejnym skutecznym elementem terapii trychologicznych jest peeling kawitacyjny o dużej mocy, który warunkuje bardzo skuteczne, a zarazem bezpieczne oczyszczenie skóry głowy. Zapewnia to pobudzenie krążenia, odblokowanie mieszków włosowych i usuniecie zbędnych oraz szkodliwych produktów przemiany materii.

xlase.jpg8

Zabiegi na włosy aparaturą Mesotherm pomogą zatem, miedzy innymi, zapobiec wypadaniu włosów, łysieniu, wspomogą walkę z łupieżem, nadmiernym łojotokiem, czy też intensywnym rogowaceniem skóry.  

W linku poniżej znajdziecie przebieg zabiegu trychologicznego w Feminarium, któremu poddał się jeden z klientów:

Zabiegi trychologiczne dla mężczyzn przeciw łysieniu.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież